לידים לחדלות פירעון – המדריך המלא

תוכן עניינים

בואו ללמוד כל מה שחשוב שתדעו על לידים לחדלות פירעוןמהם לידים לחדלות פירעון?

לידים לחדלות פירעון אלו הם בעצם לידים, כלומר פרטי התקשרות עם לקוחות פוטנציאליים שהשאירו פרטים, למשרדי עורכי דין שרוצים לייעץ ולייצג משפטית אנשים ובעלי עסקים שפושטים רגל.

לידים לחדלות פירעון

איך להשיג לידים איכותיים לחדלות פירעון

ראשית, כדאי שנבין את ההבדל בין לידים קרים ללידים חמים. לידים קרים אלו לידים של לקוחות שלא מעוניינים מספיק, או שעבר זמן מאז שהתעניינו באותו מוצר או שירות, ואילו לידים חמים אלו לידים של לקוחות שמעוניינים מאוד במה שאתם מציעים – ושרוצים לקבל זאת כאן ועכשיו. המטרה היא כמובן להשיג כמה שיותר לידים חמים, ורצוי אפילו רותחים. הבעיה, שזה יכול להיות לא כל כך פשוט כפי שזה נשמע. 

תחום הלידים לחדלות פירעון הוא תחום מורכב ומאתגר למדי, וזאת שכן יש למצוא בעלי עסקים שנמצאים בהליך פשיטת רגל, אשר מעוניינים בייעוץ או בייצוג משפטי. היתרון לכאורה בתחום זה נעוץ בעובדה שחלק לא קטן מהעסקים מוצאים עצמם פושטים רגל, כך שקהל היעד הפוטנציאלי הוא די רחב. אך הבעיה היא, שהתחרות בתחום היא גדולה וקשה למדי, שכן יש משרדי עורכי דין רבים שמתמחים בתחום זה. כך שזה יכול להיות לא פשוט להצליח לבלוט מבין המתחרים ולהשיג לידים רותחים ואיכותיים באמת בתחום חדלות הפירעון.

אם כך, נשאלת השאלה איך כדאי להשיג לידים איכותיים באמת, בתחום חדלות פירעון? אז התשובה היא – לבחור בחברת לידים ותיקה, אמינה ומקצועית, כמונו בחברת Ymedia – החברה המובילה והמומלצת ביותר בתחום קניית לידים בישראל.


לידים רותחים – רק מחברת Ymedia

אם אתם רוצים לידים לחדלות פירעון שהם לא רק חמים אלא אפילו רותחים, איתנו אתם יכולים להיות בטוחים שתהיו מרוצים, ושלא תתחרטו על בחירתכם. המטרה שלנו היא להשיג יותר פניות ללקוחות שלנו, ואנו רואים בלקוחותינו יותר שותפים מאשר לקוחות, שכן ההצלחה של הלקוחות שלנו היא גם ההצלחה שלנו. 

כך שאם אתם מחפשים חברת לידים מומלצת לקניית לידים, שלא רק מבטיחה הבטחות אלא גם מקיימת, וכזו שבאמת תתעניין בעסק שלכם ותתאים לו תכנית אישית להגדלת כמות הלידים והפניות, גם אם מדובר בכמות גדולה של לידים על בסיס קבוע – אתם כבר יודעים למי לפנות. אנחנו מבטיחים לכם לידים רותחים בתחום חדלות פירעון או בכל תחום, שיחכו לכם בכל בוקר "על השולחן", מבלי שתצטרכו לשבור את הראש בעצמכם מהיכן להביא פניות איכותיות בתחום שלכם.

Ymedia חברת לידים

יופה מדיה בע"מ הינה חברת לידים וותיקה ומנוסה בעלת רקורד עשיר בתחום מכירת לידים, עד היום סופקו מיליוני לידים ע"י החברה באמצעות ערוצי שיווק שונים ומגוונים בתחומים תחרותיים. כיום, החברה מנהלת תקציבי מדיה בגובה עשרות מיליוני ש"ח בשנה.

המומחיות שלנו

תחום הפיננסים זה התחום שאנו הכי חזקים בו, בהתחייבות: ביטוח, הלווואות, אשראי, משכנתאות, פנסיוני, ניהול השקעות ועוד.

יצירת קשר

שניה לפני שהלכת!

רצינו להציע לך חבילת לידים במחיר מיוחד,

לקבלת פרטים מלאו את הטופס:

להזמנת חבילת לידים מלאו פרטים:

דברו איתנו

לשיחת ייעוץ מהירה מלאו פרטים או התקשרו:
073-3742226