לידים לנדל"ן – איך עושים את זה נכון?

תוכן עניינים

אם אתם עוסקים בנדל"ן, ודאי אתם יודעים שזה יכול להיות לא פשוט לבלוט מבין המתחרים, שכן כיום יש המון חברות נדל"ן – ותיקות וגם חדשות, שצצות כפטריות אחרי הגשם. מה שיכול לגרום לחברות נדל"ן רבות להתקשות בלהשיג לקוחות, שיצדיקו את הפעילות העסקית ויאפשרו את רווחיותה. אם כך, נשאלת השאלה מה ניתן לעשות בנושא? והתשובה היא כמובן, לפנות לחברת לידים, להזמנת לידים חמים בתחום הנדל"ן.

לידים לנדל״ן

לידים לנדל"ן – מה זה?

לידים הם בעצם פרטי התקשרות עם לקוחות פוטנציאליים, שמעוניינים במה שאתם מציעים. כך שאם אתם זקוקים ללידים לנדל"ן, מדובר בפרטים של אנשים שרוצים למשל לשכור, להשכיר, לרכוש או למכור נכס, כמו דירה, חנות, משרד, מחסן וכו'.
במידה ואתם משווקים את העסק שלכם אורגנית, או משקיעים על פרסום ממומן – המטרה שלכם היא למעשה לקבל לידים. ורצוי לידים חמים – שאלו לידים של לקוחות שמעוניינים במיוחד במוצר או בשירות שאתם מציעים, ממש "עכשיו".

מדוע עדיף לשלם על לידים ולא על חשיפה או מעורבות?

אם אתם עושים פרסום לעסק שלכם, ייתכן שאתם משלמים למשווקים שלכם לפי חשיפה או מעורבות. הבעיה עם השיטה הזו, היא שהחשיפה או המעורבות עם העסק שלכם בדיגיטל, לאו דווקא יגדילו את כמות הלקוחות שלכם או יניבו לכם יותר רכישות והכנסות. כאן בא לידי ביטוי היתרון המשמעותי של תשלום לפי ליד. אם אתם משלמים לחברת הקידום שלכם לפי ליד, אתם יכולים להיות בטוחים שתוכלו לשלוט ולעקוב טוב יותר אחר העלות שלכם לכל לקוח פוטנציאלי שהגיע בעקבות הקידום. בנוסף, כאשר אתם משלמים לחברת השיווק שלכם לפי חשיפה או מעורבות, אתם למעשה לא יכולים להבטיח לעצמכם לידים, ובטח לא לשלוט על כמות הלידים שתקבלו. ויתר על כן, העלות הממוצעת לפרטי התקשרות עם לקוח פוטנציאלי לרוב תצא לכם נמוכה יותר, במידה ואתם משלמים לפי לידים ולא לפי חשיפה או מעורבות

איך להשיג לידים חמים לנדל"ן?

באופן כללי ניתן לומר כי לידים לנדל"ן הם לא לידים שקל כל כך להשיג, שכן שכירת\השכרת\מכירת\קניית נכס זהו איננו עניין של מה בכך. כך שבמידה והחלטתם שאתם מעוניינים לרכוש לידים לנדל"ן – כדאי שתפנו רק לחברה מובילה בתחום, שמתמחה בלידים לנדל"ן, כמו חברת Ymedia. אנחנו נשמח לעזור לכם להשיג יותר לידים חמים, כך שתשאירו אבק למתחרים שלכם.

Ymedia חברת לידים

יופה מדיה בע"מ הינה חברת לידים וותיקה ומנוסה בעלת רקורד עשיר בתחום מכירת לידים, עד היום סופקו מיליוני לידים ע"י החברה באמצעות ערוצי שיווק שונים ומגוונים בתחומים תחרותיים. כיום, החברה מנהלת תקציבי מדיה בגובה עשרות מיליוני ש"ח בשנה.

המומחיות שלנו

תחום הפיננסים זה התחום שאנו הכי חזקים בו, בהתחייבות: ביטוח, הלווואות, אשראי, משכנתאות, פנסיוני, ניהול השקעות ועוד.

יצירת קשר

שניה לפני שהלכת!

רצינו להציע לך חבילת לידים במחיר מיוחד,

לקבלת פרטים מלאו את הטופס:

להזמנת חבילת לידים מלאו פרטים:

דברו איתנו

לשיחת ייעוץ מהירה מלאו פרטים או התקשרו:
073-3742226