לידים למשכנתאות

תוכן עניינים

במקום לשלם כל חודש על שירות, אתם יכולים לשלם ישר על תוצאות. באמצעות המודל השיווקי CPL – Cost Per Lead, אתם יכולים לרכוש לידים חמים ובלעדיים בתחום המשכנתאות ולא להשקיע במארג שלם של שיווק, פרסום ומיתוג. זהו קיצור דרך מעולה ומיידי לכל מי שמחפשים לגדול.

למה לבחור בקניית לידים למשכנתאות ולא לייצר בעצמנו?

קניית לידים למשכנתאות מספקת וודאות וכמות ידועה של לידים בכל יום. הצד שלנו הוא לספק לכם את הלידים הללו, ואנחנו נספק אותם. הצד שלכם הוא להתקשר אליהם ולסגור אותם. זה הכל. זה כל-כך פשוט. 

מדובר בלידים למשכנתאות חדשות, לידים למחזור משכנתא, לידים לאיחוד תיקים, לידים למשכון נכס – ועוד. אלו אנשים שעברו תהליך דיגיטלי מחושב שבסופו הם בחרו להשאיר פרטים מיוזמתם, והם בלעדיים ומסוננים במיוחד עבורכם.

אם אתם עוסקים בייעוץ משכנתאות, אם אתם סוכנות ביטוח, חברה העוסקת בפיננסים או מנהלים של מוקד פיננסי שעוסק גם במשכנתאות, אתם רוצים להגדיל את המחזור ולידים הם הלחם והחמאה שלכם – קניית לידים היא מה שכל הזמן הזה חיפשתם.

 

קניית לידים למשכנתאות - הכמויות משתנות, האיכות קבועה

כשאתם רוכשים לידים, אתם יכולים לבחור כמה לרכוש. לא מדובר במספר קטן, אלא בכמויות של עשרות ומאות. הבחירה כמה לרכוש היא שלכם. אם העסק או החברה שלכם גדלים, ואתם צריכים יותר – תוכלו לקבל יותר. השינוי מבוצע באופן מיידי ובהתאם לרצון ולצורך העסקי שלכם. אם אתם יכולים לעמוד בכמות, אנחנו נעמוד בלספק אותה.

אמנם הכמות משתנה, אבל האיכות נשארת קבועה. מדובר בלידים איכותיים, ומשמעות הדבר היא שהם בלעדיים עבורכם, ואף גורם אחר לא יקבל אותם מאיתנו. מלבד בלעדיות, מדובר בקהל יעד מפולח ומסונן – קהל שנבחר בקפידה, נחשף לפרסום של כתבה באתר חדשות גדול ומרכזי בישראל, מילא שאלון סינון בסופה – ובחר להשאיר פרטים כי הוא מתעניין בלקיחת משכנתא. לא משנה כמה לידים תרכשו מאיתנו, האיכות תמיד תעמוד בעינה.

לשלם על תוצאות, ולא על שירות

בניגוד לחברת פרסום ממוצעת שאתם יכולים להעסיק, ותספק לכם שירות בתמורה לריטיינר חודשי, לרוב מבלי להתחייב לתוצאה, כשאתם רוכשים לידים – אתם יודעים בדיוק מה אתם מקבלים, הן מבחינת כמות והן מבחינת איכות. אתם משלמים על תוצאות בשטח. 

אבל, וזה אבל חשוב – זה אמנם הרבה, אבל זה לא מסתיים בכך. חברה שמייצרת ומוכרת לידים, ממש כמונו, שואפת להפוך לשותפה אמיתית שלכם במרוצת הזמן. במקרה הזה, זאת לא קלישאה לומר שההצלחה שלכם היא הצלחה שלנו. אנחנו מספקים לידים, אתם סוגרים אותם, צומחים מבחינה עסקית, מעסיקים יותר אנשי מכירות, ורוכשים יותר לידים. 

אם הלידים שאתם רוכשים לא איכותיים ולא חמים, כל הצדדים יוצאים מופסדים. אם הם כן – כל הצדדים מרוויחים. זהו סוד ההצלחה של המודל השיווקי הזה, שבמסגרתו משלמים על לידים ועל תוצאות, ולא על שירות או על זמן.

מתזרים לידים לתזרים מזומנים

קניית לידים למשכנתאות תאפשר לכם להכניס למוקד או לחברה לידים יציבים ומידה רבה של וודאות. בכל יום אתם תדעו בדיוק לכמה אנשים יש באפשרותכם להתקשר וכמה אנשי מכירות אתם צריכים. הלידים יחכו לכם באופן מסודר ואתם תחלקו אותם ביניהם.

מדובר בתזרים קבוע של לידים, שכאשר סוגרים אותם, הם הופכים מהר מאוד לתזרים מזומנים שמעניק חיים לכל המערכת. באמצעות התזרים הזה כל העסק יכול לצמוח ולהשתנות ללא היכר. אט-אט תוכלו לפתוח עוד מחלקות ולהעסיק עוד אנשי מכירות – זהו מנוע צמיחה משמעותי מאוד. בזכותו עסק קטן יכול להפוך לגדול, וגדול – לענק. הכל תלוי ביכולת שלכם לטפל בלידים.

הלידים עוברים תהליך סינון דיגיטלי, ויש אפשרות לרכוש גם לידים מטויבים – לידים שעברו הליך סינון טלפוני נוסף. כל הליך סינון מוסיף להם עוד רובד של איכות ודיוק לצרכים הספציפיים שלכם.

מה אתם צריכים? רק אנשי מכירות טובים

קניית לידים מצריכה מכם דבר מרכזי אחד: לדאוג להעסיק אנשי מכירות טובים שיסגרו אותם. אתם יכולים להשקיע פחות בשיווק ובפרסום, ואולי אף בכלל לא. אתם יכולים להוריד את זה מהראש. החברה שמוכרת לכם את הלידים כבר עושה את זה עבורכם. זה התפקיד שלה. התפקיד שלכם הוא להמיר לידים ללקוחות משלמים. 

החברה שלנו – Ymedia, היא חברת פרסום מסוג ייחודי בנוף – חברת פרפורמנס (Performance), בעלת התמחות בעולמות הפיננסיים, ההשקעות והנדל"ן. אנחנו מייצרים לידים איכותיים ומנתבים אותם לחברות שרוכשות אותם מאיתנו בכל יום. אנחנו לא מוכרים את הזמן שלנו, ולא מוכרים שירות, אלא מוכרים ביצועים ותוצאות מהסוג שאפשר לבדוק, למדוד ולראות בעיניים. צרו איתנו קשר ונשמח לספר לכם כמה פוטנציאל קיים במודל השיווקי הייחודי שלנו. 

ההצעה שלנו היא לפתור אתכם מהעול הזה. לפסוח ולדלג מעל השלבים הללו ומעל רוב מה ששייך לצורך לשווק ולפרסם. לא רק שתקבלו את הלידים מבלי שתצטרכו לעשות דבר, מלבד לומר לנו כמה לידים אתם רוצים ומתי – הם יגיעו אליכם כמו נהר שזורם כל השנה באופן רציף. בנוסף, מדובר כמובן בהיקפים גדולים – ולא במספר מצומצם. זהו תזרים לידים שהופך לתזרים מזומנים ויכול לגרום לחברה שלכם לצמוח באופן משמעותי עם הזמן.

 

שאלות ותשובות

ייעוץ משכנתאות זה תחום רחב, בתוכו יש לידים בכמה סוגים:

  1. לידים משכנתאות למסורבים
  2. לידים למחזורי משכנתאות
  3. לידים למשכנתאות חדשות
  4. לידים למשכנתאות שניות

כאמור, יש כמה וכמה סוגי לידים למשכנתאות, המחירים לליד חם, בלעדי שענה על שאלון רב שלבי 8 שאלות לפחות נע בין 70 – 120 ₪ תלוי בסינונים שאתם תבקשו.

מאד תלוי, מה המתודולוגיית מכירה שלכם? 

אתם מזמינים לפגישה? אתם מוכרים בטלפון? מה המחיר שאתם גובים? אתם לוקחים שכ״ט מראש?

כל השאלות האלות משפיעות על יחס ההמרה אבל בגדול 15% המרה זה יחס טוב ללידים משכנתאות ללקוחות תקינים.

מחבר המאמר: שי יופה
מחבר המאמר: שי יופה

בן 32, מומחה ליצירת לידים. בעל ניסיון של מעל 10 שנים בשיווק דיגיטלי ואחראי לניהול תקציבי מדיה של עשרות מיליוני שקלים.

דרגו את התוכן שקראתם בעמוד:

לחצו כאן ובחרו את מספר הכוכבים על מנת לתת דירוג!

דירוג ממוצע 3.7 / 5. תוצאות דירוג: 6

אין דירוג לתוכן בינתיים, לחץ ותהיה הראשון לדרג!

אם אהבתם את התוכן

שתפו כדי שגם אחרים יוכלו לקרוא 😊

Ymedia חברת לידים

יופה מדיה בע"מ הינה חברת לידים וותיקה ומנוסה בעלת רקורד עשיר בתחום מכירת לידים, עד היום סופקו מיליוני לידים ע"י החברה באמצעות ערוצי שיווק שונים ומגוונים בתחומים תחרותיים. כיום, החברה מנהלת תקציבי מדיה בגובה עשרות מיליוני ש"ח בשנה.

המומחיות שלנו

תחום הפיננסים זה התחום שאנו הכי חזקים בו, בהתחייבות: ביטוח, הלווואות, אשראי, משכנתאות, פנסיוני, ניהול השקעות ועוד.

יצירת קשר

שניה לפני שהלכת!

רצינו להציע לך חבילת לידים במחיר מיוחד,

לקבלת פרטים מלאו את הטופס:

להזמנת חבילת לידים מלאו פרטים:

דברו איתנו

לשיחת ייעוץ מהירה מלאו פרטים או התקשרו:
073-3742226