מהם לידים בתחום הפיננסים?

עולם הפיננסים הוא שם גג למספר תחומי עיסוק, אשר לאו דווקא חופפים האחד עם השני. למשל, לידים להחזרי מס או לניוד קופות גמל, לאו דווקא יהיו רלוונטיים לאלו העוסקים במסחר בפורקס. עם זאת, בדרך כלל, כשמדברים על לידים לפיננסים מתכוונים ללידים בתחום החיסכון הפנסיוני. המטרה היא "לדוג" לקוחות המתעניינים בכל מיני דברים הקשורים לחיסכון הפנסיוני שלהם: קרנות פנסיה, קופות גמל להשקעה, ניוד קרנות פנסיה, הלוואות מקרן הפנסיה ועוד.

המטרה השיווקית בהרמת קמפיין לידים פיננסים, היא בעיקר להגיע למעמד מכירה מול לקוחות פוטנציאליים שהצליחו לחסוך כמה שיותר כסף בחסכונות הפנסיונים שלהם (קרנות השתלמות, קופות גמל, פוליסות חיסכון, קרנות פנסיה וכדומה), ולהציע להם שירותים שיכולים להיות רלוונטיים להם: התאמה של חיסכון פנסיוני, הלוואה על חשבון קרן פנסיה, קופות גמל לחיסכון ועוד. בגדול, השירותים העיקריים בתחום של לידים לפיננסים מפורטים ברשימה להלן:

למי מתאים לידים לפיננסים?

לידים לפיננסים מתאימים לחברות ביטוח, בתי סוכן, סוכנויות וסוכנים פנסיוניים, סוכני ביטוח, פמילי אופיס ובתי השקעות אשר מתמחים בתכנון פיננסי וניהול כספים של לקוחות. בעקבות התחרות העזה בתחום הביטוח, יותר ויותר אנשים מתחום הביטוח נכנסו או התרחבו לעיסוק בתחום הפנסיוני, אשר טומן בחובו פוטנציאל עסקי רב (למען הסר ספק, נסביר שיש סוכני ביטוח שיש להם אישור למכור ביטוחים פנסיונים, אולם ישנו תחום נוסף והוא ייעוץ פנסיוני, והוא אדם הפועל ברישיון בתחום של ייעוץ פנסיוני).

מה הופך את הלידים לפיננסים לתחום כל כך מאתגר?

תחום הלידים לפיננסים, הוא אחד האזורים המאתגרים יותר בעסק של שיווק לידים, וזאת עקב כמה מאפיינים ייחודיים לתחום.

לידים לפיננסים – טיפים ומקורות להשגתם

כדי להשיג לידים בתחום הפיננסים, נדרש להיות מדויק מאד. ריכזנו עבורכם כמה טיפים חשובים להצלחה בתחום:

ניסינו הכל, אבל זה לא עובד. מה עושים?

בשלב הזה, כנראה שאתם צריכים לפנות למומחים בשיווק לידים בתחום הפיננסים. אנחנו בנינו המון קמפיינים אפקטיביים בתחום, ויודעים כיצד לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר, כך שנוכל להכניס כסף ללקוחות שלנו. בזכות לידים איכותיים בתחום הפיננסים, המגיעים אליכם ישירות, תוכלו לבצע מכירות ממוקדות מאוד, וכך להתמקד בליבת העסק שלכם ולטפל בתזרים הלידים הקבוע שלכם, זה שמגיע בזכות בעקבות המוניטין שלכם.

אם אתם מעוניינים ביותר לידים איכותיים, כדאי שתיפנו רק לחברת לידים מובילה ומומלצת, המתמחה בתחום הלידים לפיננסים – כמונו, בחברת Ymedia על מנת שתוכלו להיות בטוחים שאתם נמצאים בידיים טובות. אנחנו ב-Ymedia מקפידים על כך שאתם תקבלו לידים חמים ואיכותיים, בין אם מדובר בהזמנה חד-פעמית או בקניית לידים על בסיס קבוע, כי מהניסיון הרב שלנו, אנחנו יודעים מה החשיבות של כל ליד מוצלח.

שניה לפני שהלכת!

רצינו להציע לך חבילת לידים במחיר מיוחד,

לקבלת פרטים מלאו את הטופס:

להזמנת חבילת לידים מלאו פרטים:

דברו איתנו

לשיחת ייעוץ מהירה מלאו פרטים או התקשרו:
073-3742226