למה דווקא לידים לתיקון 190?

בסוף, כשמדובר בעסקים המעוניינים להגדיל את קהל הלקוחות שלהם בתחום הפיננסים, הנוסחא הנכונה היא להגיע למעמד מכירה במחיר הזול ביותר תוך שמירה על החזר השקעה גבוה.

ישנם דרכים מגוונות להגיע למעמד מכירה מלידים לפיננסים, כאשר המשותף להם הוא שצריך ״בשר״ בליד, חשוב לייצר מעמדי מכירה מול לקוחות פונטציאלים שצברו כספים של מינימום 150-300 אלף ש״ח, בשביל להגיע למעמדי מכירה שכאלו נדרשים לידים איכותיים.

אחת הדרכים לייצר מכירות איכותיות הם באמצעות לידים לתיקון 190.

לידים לתיקון 190 מצליחים לייצר עלויות טובות מאחר ומדובר במסר שיווקי טוב יותר ממוצרים פיננסים אחרים, ההטבת המס הזו יכולה לעיתים קרובות להיות משמעותית מאד לאנשים שחסכו, לפני שאתם רוכשים לידים לתיקון 190 חשוב לבדוק מספר דברים חשובים:

  1. התוכן של דף הנחיתה / כתבה כתוב בצורה מקצועית – מאחר ומדובר בקהל מבוגר והרגולציה כלפיו מאד מחמירה, חשוב לא להטעות אף אחד לכן בקשו לראות את התוכן לפני כן.
  2. אימות של הלידים בהתאם לחוזר האחרון שיצא מרשות שוק ההון – כל הלידים חייבים להסכים לתנאי השימוש באתר ועליהם לדעת בוודאות שסוכן פנסיוני אכן חוזר אליהם.
  3. לא להבטיח שום דבר – וודאו שחברת הלידים לא רשמה כל מיני הבטחות ללידים (החזרים כספיים, החזרי מס וכו׳)

בסופו של דבר, תיקון 190 הוא שינוי בחוק, המאפשר ניהול חכם יותר של כספים בתנאים מסוימים, מה שפותח הזדמנויות פיננסיות עבור עסקים בתחום. מוזמנים לדעת קצת יותר על התיקון והלידים הנובעים ממנו:

על תיקון 190 לחוק מס הכנסה

תיקון 190 לחוק מס הכנסה תוקן ב-2012 ומדובר בתיקון אשר מעניק הטבות המאפשרות חיסכון נכון וחכם יותר של כספים שנחסכו בקופות שונות תחת כמה תנאי סף:

רבים אשר עונים על קריטריונים אלו מביעים עניין רב במיקסום התשואות של תוכניות החיסכון שלהם מה שיכול לפתוח ערוצי הכנסה רבים ומשמעותיים עבור עסקים שונים בתחום.

3 אפיקי פוטנציאל הנובעים מהתיקון

על מנת להבין את הפוטנציאל העסקי הנובע מהתיקון, יש להבין מה התיקון עצמו מאפשר לנהנים, שלא התאפשר קודם לכן. אלו עיקרי הדברים:

התיקון מאפשר מיסוי נמוך ביחס לתיק השקעות רגיל, דחיית מס ליום היציאה מהתוכנית, אפשרות משיכת קצבה ללא מיסוי, התניידות בין מסלולים ללא תשלום מס רווח הון. 

התיקון מאפשר חסכון משמעותי בדמי ניהול ועמלות, ללא עמלות של שינוי במסלול, או עמלות של רכישה ומכירה. התיקון מאפשר השקעה בנכסים כמו השקעה בקופות גמל המניבה, לא פעם, תשואה גדולה יותר מאשר תיקי השקעות.

התיקון מאפשר לנהנים להוריש את הכספים שנצברו במיסוי מופחת ותחת קריטריונים מסוימים גם ללא מס כלל ואחד הדברים המשמעותיים שהלקוחות מקבלים בזכות השינוי הוא שקיפות ביחס להתנהלות מניבה ומיטבה עם כספיהם.

לידים לתיקון 190 – היתרון של התיקון עבור כולם

בעלי עסקים רבים בתחום של חסכונות, קופות גמל והשקעות יכול למצוא עניין מיוחד בלידים לתיקון 190 המהווים ערוץ בעל פוטנציאל גבוה להגדלת רווחים, שכן מדובר בשוק שהיה "רדום" עד לפני כעשור וכעת ישנה האפשרות ליהנות ולאפשר ללקוחות לקבל את המקסימום ביחס לכספים שלהם, כך שלמעשה מדובר במצב בו כולם נהנים  משלל האפשרויות הגלומות בו.

אם תבצעו מיפוי מדויק של לידים לתיקון 190, בעלי פוטנציאל להגדלת הרווחים של העסק שלכם, תוכלו ליהנות מלידים באיכות גבוהה ובכך לעזור לכם וללקוחות ליהנות מהתיקון

שניה לפני שהלכת!

רצינו להציע לך חבילת לידים במחיר מיוחד,

לקבלת פרטים מלאו את הטופס:

להזמנת חבילת לידים מלאו פרטים:

דברו איתנו

לשיחת ייעוץ מהירה מלאו פרטים או התקשרו:
073-3742226