פרסום דיגיטלי

לידים לבניית אתרים

תוכן עניינים
זהו קול קורא לחברות פרסום, חברות לעיצוב ובניית אתרים וכל מי שבונה אתרים בהיקף גדול – זהו השירות בשבילכם. כל ליד הוא בעל עסק, חברה או ארגון שמעוניינים לבנות אתר חדש בשביל להזניק את העסק שלהם. לעיתים מדובר באתר תדמית, לעיתים באתר שמספק תוכן או שירות ולעיתים באתר מסחרי – אבל תמיד ליד חם שמעוניין באתר מעולה.

אם אתם בונים אתרים, אתם יודעים היטב כמה שווה לכם כל ליד, ובפרט אם מדובר בפרויקט גדול ומקיף. לידים חמים ואיכותיים בתחום בניית האתרים יפתחו לכם עולם של אפשרויות לגדול ולהגדיל את החברה. קצת לקוחות מפה לאוזן זה בונוס נחמד לעסק, אבל קשה באמת לגדול באופן הזה ולא מומלץ להסתמך רק על זה. 

כך זה עובד: בכל יום תחכה לכם או לאנשי המכירות שלכם רשימה של לידים של גורמים שמעוניינים לבנות אתר. הם יחכו לכם, אתם תתקשרו אליהם, ואתם תסגרו אותם. השלב הבא: בניית אתר חדש מהניילון. 

במקום להשקיע בבניית משפכים שיווקיים ומערכות פרסום מורכבות שתצטרכו לטפח, אנחנו כבר עושים את זה בשבילכם, ואתם תצטרכו לדאוג רק לאנשי מכירות חריפים שירימו את הטלפון ויסגרו לכם לקוחות. אנחנו מקווים שיש לכם פוטנציאל ורצון עז לגדול. אם כן – המשיכו לקרוא.

קניית לידים – תוצאות שאפשר להרגיש, ולא רק לדמיין

קניית לידים היא לא קנייה של שירות, אלא קנייה של תוצאה. אתם לא משלמים עבור ספק, אלא עבור הספק. זוהי תמצית ההבדל בין תשלום ריטיינר לחברה שמפרסמת אתכם בשוטף, מבלי להתחייב לתוצאות, לבין חברה שמתחייבת לתוצאות – וזה נטו כל מה שהיא מספקת. זה מה שהיא מבטיחה. 

וודאי שזהו יתרון גדול עבורכם בתור עסקים וחברות שבונים אתרים למחייתם. אתם מקבלים מוצר קונקרטי ומדיד, ולא מוצר מופשט שקשה למדוד ולנטר. אתם לא קונים פוסט, מיתוג או חשיפה, אתם קונים לקוח שמתעניין בבניית אתר, ואולי הוא כבר מעוניין וחם לרכוש כבר עכשיו, ודאג להשאיר את הפרטים שלו. ליד שאפשר להרגיש ולא רק לדמיין.

לידים לבניית אתרים - לבוא לעבודה בידיעה שיש עבודה

אם אתם מנהלים מוקד מכירות, אם אתם בונים אתרים בכמויות גדולות, אם אתם הבעלים או המנהלים של חברת פרסום או חברה לבניית אתרים – קניית לידים מאפשרת לכם להגיע למשרד בידיעה שלאנשי המכירות שלכם יהיה היום מה לעשות. רשימת לידים יפה, הכוללת את הפרטים האישיים של כל אחד מחבריה, תחכה לכם. המשותף ביניהם הוא שכולם מתעניינים בבניית אתר. 

באופן הזה, אתם יודעים כמה אנשי מכירות אתם צריכים להביא לעבודה בכל יום. אתם יודעים כמה שיחות פוטנציאליות הם ואתם יכולים לעשות. אתם יודעים שלאנשי המכירות תהיה עבודה, והם לא יטפסו על הקירות. רכישת לידים לבניית אתרים מעניקה לכם וודאות רבה, בעולם עסקי שאין בו וודאות כלל, מאפשרת לכם להתכונן כראוי לכל יום ולבדוק היטב את הנתונים של אנשי המכירות.

עסקים שמוכנים לגדול עכשיו. ומהר

קניית לידים לבניית אתרים מתאימה לעסקים שרוצים עוד. הם רוצים עוד לידים, עוד שיחות, עוד פגישות, עוד לקוחות, עוד הכנסות. עסקים שלידים הם הבסיס שלהם, ובלעדיהם אין להם כמעט מכירות. 

באמצעות רכישה של כמות גדולה של לידים איכותיים, בלעדיים ומסוננים היטב – כל זה יכול לקרות. במקום 2-3 שיחות יוצאות ביום, זה יכול להיות גם עשרות ומאות. תלוי בכם. תלוי ברצון וביכולת שלכם לגדול. אם אתם מסוגלים לעמוד בכל הלידים שנוכל לספק לכם, העסק שלכם יוכל לצמוח בקצב מסחרר. אנחנו יכולים לספק את הלידים הללו, אתם רק צריכים להיות מסוגלים לטפל בהם היטב.

קניית לידים איכותיים – לקוחות בשטח ולא באוויר

בעוד מרבית שירותי הפרסום והשיווק עובדים כיום על מודלים שלא מבטיחים לקוחות, תוצאות זה כל מה שאנחנו מבטיחים לכם. אצלנו התוצאות הן וודאיות ולכל תוצאה יש פרטים אישיים. היא מופיעה באופן מסודר ברשימה מסודרת ולא תלויה "באוויר". 

החברה שלנו – Ymedia, מתמחה בפרפורמנס (Performance) ועובדת במודל שיווקי בשם CPL – Cost Per Lead. זה המסר שלנו: אנחנו לא מספקים שירות, אלא ביצועים. מטרת העל שלנו היא לא רק לייצר לידים ולמכור אותם לחברות, אלא גם להפוך לשותפים שלהן במרוצת הזמן. אנחנו לא דואגים רק לתשלום ריטיינר חודשי, אלא מגלים אחריות ואכפתיות כלפי הצמיחה שלהן, פשוט כי הצמיחה שלהן היא גם הצמיחה שלנו. אם כל זה מעניין אתכם באמת – צרו איתנו קשר ונספר לכם יותר.

Ymedia חברת לידים

יופה מדיה בע"מ הינה חברת לידים וותיקה ומנוסה בעלת רקורד עשיר בתחום מכירת לידים, עד היום סופקו מיליוני לידים ע"י החברה באמצעות ערוצי שיווק שונים ומגוונים בתחומים תחרותיים. כיום, החברה מנהלת תקציבי מדיה בגובה עשרות מיליוני ש"ח בשנה.

המומחיות שלנו

תחום הפיננסים זה התחום שאנו הכי חזקים בו, בהתחייבות: ביטוח, הלווואות, אשראי, משכנתאות, פנסיוני, ניהול השקעות ועוד.

יצירת קשר

שניה לפני שהלכת!

רצינו להציע לך חבילת לידים במחיר מיוחד,

לקבלת פרטים מלאו את הטופס:

להזמנת חבילת לידים מלאו פרטים:

דברו איתנו

לשיחת ייעוץ מהירה מלאו פרטים או התקשרו:
073-3742226