10 טיפים שאתם חייבים לדעת לקראת בניית אתר לעסק

תהליך הקמת אתר אינטרנט לעסק, יכול להיות דבר מורכב למי שאינו מכיר את התחום. לכן, לא מעט עסקים מחפשים אחר יד מקצועית שתכוון אותם בתהליך זה. השאלה החשובה העומדת על הפרק היא: כיצד בוחרים את אנשי המקצוע הנכונים צורך בניית אתר לעסק?

על מה חשוב לשים דגש בבחירת אנשי מקצוע לצורך בניית אתר עסקי?

תוכן עניינים

מה שאתם צריכים לדעת על בניית אתר לעסק

1. בדקו את תיק העבודות ושנות הותק של החברה

מומלץ לבדוק את תיק העבודות של החברה ולבחון את האתרים השונים אותם היא בנתה. מה חשוב שתבדקו? למי החברה הקימה אתרים ועם איזה חברות היא עובדת. חברה אשר בנתה אתרים לחברות גדולות ומוכרות, היא חברה אשר יש לה את היכולת לתת מענה ראוי לבניית אתר לכל עסק. 

2. כמה זמן החברה בונה אתרים?

בדקו את שנות הותק של החברה, בהכרח יכול לתת לכם אינדיקציה האם מדובר בפעילות עסקית ענפה ומוצלחת לאורך זמן.

3. תיאום ציפיות

אחד הדברים החשובים ביותר לקראת יציאה לפרויקט בניית אתר הוא חד משמעית: תיאום ציפיות, או בשם המקצועי לצורך העניין – איפיון אתר. איפיון אתר למעשה הוא מפת הדרכים בתהליך בניית האתר, איפיון אתר מסודר צריך לכלול בתוכו אבני דרך ברורות ומסמך מסודר אשר מפרט בצורה מדוייקת מה הלקוח מקבל בסוף. חברה לבניית אתרים שלא עוברת איתכם על איפיון האתר שלכם – צריך להדליק לכם מנורה אדומה.

4. שירות ואחזקה

תהליך בניית האתר הגיע לקיצו, מה עכשיו? בידקו היטב אילו שירותי תמיכה ואחזקה אתם מקבלים לאחר סיום העבודה, חשוב לדעת שיש "אמא ואבא" בכל מה שקשור לאחזקת האתר שלכם ותמיכה טכנית

5. איכות פיתוח ורספונסיביות

על אף שלאדם שלא עוסק בתחום הפיתוח, אין יכולת לבחון את התחום הפיתוח בעין מקצועית, חשוב מאוד שתוודאו שיש מספר דברים חשובים באתר המעידים על איכות הפיתוח של החברה כגון: התאמתו של האתר לקידום עתידי בגוגל SEO, שהוא מותאם לכל הדפדפנים וכמובן, אחד הדברים החשובים ביותר כיום: שהאתר מהווה אתר רספונסיבי, כלומר: אתר מותאם למובייל וכמובן מכשירים אחרים כמו טאבלטים וכו'. סקרים מעידים כיום על עליה ניכרת בגולשים מהסלולר, ישנה חשיבות לרספונסיביות של אתר עסקי.

6. ניהול תוכן באתר

ברוב המקרים אתם הם אלו שתצטרכו להעלות תכנים לאתר לאחר סיום הבנייה שלו, אתם לא רוצים להיקלע למצב בו אתם תלויים בחברת בניית האתרים שלכם בשביל כל תמונה, טקסט או שינוי קטן שתרצו לעשות, וודאו עם חברת בניית האתרים שאתם מקבלים הדרכה על ממשק להעלאת תכנים עצמאית באתר.

7. אל תתחייבו לאף אחד

לצערי שמעתי על הרבה מקרים בהם לקוחות שקיבלו הצעת מחיר זולה משלמים ביוקר, הם אומנם קיבלו אתר במחיר נמוך אבל התחייבו לשלם תשלום חודשי לכל החיים, אם הם ירצו לעזוב, יצטרכו לוותר על האתר מכיוון שהוא בנוי בקוד סגור תחת פלטפורמה פרטית של בונה האתר, גם אם ירצו לקחת את האתר לבונה אתרים אחר – הוא לא יוכל לעבוד עליו – בניית אתר זו לא חתונה קטולית.

8. באיזה פלטפורמה האתר נבנה?

בדקו האם האתר נבנה בקוד פתוח או סגור, אתם רוצים שהאתר שלכם יבנה בקוד פתוח (כלומר: כל אחד בעל רקע בסיסי יוכל לבצע שינויי קוד באתר) ויתרה מכך, אתם רוצים לבנות את האתר שלכם בפלטפורמה מוכרת וידועה. המלצה: כיום WordPress היא הפלטפורמה המובילה בעולם מעל 25% אתרים בעולם נבנים בוורדפרס מדי יום, כולם יודעים לעבוד עליה והכי חשוב, גם אתם תוכלו לדעת.

9. האתר שלכם, ורק שלכם

לפני שסגרתם חוזה עם סוכנות בניית האתרים, חובה לבדוק כי האתר מאוחסן בחברת אחסון חיצונית תחת השם המלא שלכם, הטלפון והכתובת שלכם, כנ"ל לגבי הדומיין רק על שמכם, כמובן שימו לב שקיבלתם פרטי גישה מלאים לאתר, גישה מלאה להגדרות החשבון, כך שבכל זמן נתון תינתן לכם את האפשרות לנתק את הקשר אל מול סוכנות בניית האתרים ולפנות למי שתרצו.

10. כימיה

כל הטיפים שנרשמו כאן מאד חשובים, אך בלי כימיה עם חברת בניית האתרים שלכם – אתם לעולם לא תהיו מרוצים. כדאי מאד לבחון בטרם סוגרים, שמדובר באנשי קשר שכיף לעבוד איתם, שהשירות אצלהם היא מעל הכול. שירות מקצועי ואדיב יסייע לכם לצלוח את תהליך בניית האתר ויצור יחסי עבודה טובים בינכם לבין החברה.

 
בהצלחה לכולם!
Ymedia חברת לידים

יופה מדיה בע"מ הינה חברת לידים וותיקה ומנוסה בעלת רקורד עשיר בתחום מכירת לידים, עד היום סופקו מיליוני לידים ע"י החברה באמצעות ערוצי שיווק שונים ומגוונים בתחומים תחרותיים. כיום, החברה מנהלת תקציבי מדיה בגובה עשרות מיליוני ש"ח בשנה.

המומחיות שלנו

תחום הפיננסים זה התחום שאנו הכי חזקים בו, בהתחייבות: ביטוח, הלווואות, אשראי, משכנתאות, פנסיוני, ניהול השקעות ועוד.

יצירת קשר

שניה לפני שהלכת!

רצינו להציע לך חבילת לידים במחיר מיוחד,

לקבלת פרטים מלאו את הטופס:

להזמנת חבילת לידים מלאו פרטים:

דברו איתנו

לשיחת ייעוץ מהירה מלאו פרטים או התקשרו:
073-3742226