קידום אתרים ממומן | כל היתרונות | Ymedia בלוג שיווק דיגיטלי

מהו  קידום אתרים ממומן

על מנת לקדם אתר אינטרנט בגוגל, ניתן לבחור כיום בקידום ממומן או בקידום אורגני. כמו כן, ניתן לשלב בין שני סוגי דרכי הקידום. קידום איכותי בדרך נכונה ומתאימה הוא דבר חשוב מאוד, שכן, הוא זה שיקבע את כמות הגולשים שיחשפו אל האתר שלכם, בעת חיפוש רלוונטי בגוגל

קידום ממומן ADWORDS

מהו קידום אתרים ממומן?

קידום אתרים ממומן מתייחס לפרסום בפלטפורמה של Google ומתבצע בכלי שנקרא Google AdWords, הפרסום נעשה ע"י הגברת התנועה הנכנסת לאתר ממנוע חיפוש גוגל, ניתן לפרסם את הנכס הדיגיטלי שלכם באמצעות מודעות טקסטואליות במנוע החיפוש הרגיל, או באמצעות פרסום מודעות ויזואליות, באנרים וסרטונים קצרים אשר מופיעים באתרים שונים ברשת. בניגוד לקידום האורגני, קידום ממומן מכוון למודעות הממונות בגוגל. מודל התשלום בקידום ממומן מתנהל בצורה של מכרז אשר משמעותו היא שהמפרסם משלם פר הקלקה על המודעה המובילה אל העסק שלו (PPC – pay per click). על מנת שהמודעה הממומנת של העסק תופיע בין תוצאות החיפוש הראשונות בגוגל בעת חיפוש רלוונטי, יש צורך לבצע מספר פעולות קידום כגון: מחקר קהל יעד, חקר מילות מפתח, אופטימיזציה של כותרות, קופירייטינג, כתיבת תוכן מקצועי ועוד…

הכותרת במודעות שלכם יכולה להיות באורך של עד 25 תווים והטקסט אמור להיות באורך מקסימלי של עד 35 תווים לכל שורה או שתי שורות. בכדי שמודעה תגרום לגולשים להקליק עליה, עליה להיות מושכת ואטרקטיבית, יש צורך להקפיד על יצירת מודעה בצורה נכונה, בעברית תקנית וברמה גבוהה. ניתן לשלב במודעה מבצע גדול או להדגיש כמה כדאי להיכנס לאתר האינטרנט שלכם. יש להקפיד על מודעה אמינה, על מנת שהלקוחות שיבחרו להיכנס לאתר לא ירגישו מרומים.

איך זה נראה?

דוגמא למודעות טקסטואליות:

דוגמא למודעות באנרים בגוגל:

קידום אתרים ממומן הינו בעל יתרונות רבים:

1. חיסכון בזמן – קידום אתרים ממומן בגוגל הינו זמין מאד ומיידי, יצירת מודעה לא צריכה לקחת יותר מ-5 דק'.

2. אין צורך להשקיע באתר שלכם – באמצעות קידום אדוורדס, מספיק לכם דף נחיתה פשוט עם מסר מאד ברור (השאירו פרטים בדר"כ) בשביל להתחיל סדרת מודעות. 

3. פרסום מידי של המודעה – מודעה ממומנת תוביל לאתר האינטרנט, גם אם הוא לא מספיק איכותי. בניגוד לקידום אתרים אורגני אשר מפנה את הגולש בהתאם לאיכות האתר, שילמתם – הופעתם.

4. מקצועות SOS- קידום אתרים ממומן מספק מענה מעולה לנותני שירותים בתחומים שצריכים אותם SOS, כלומר אם אני מחפש גרר, כנראה שאני צריך את זה כאן ועכשיו, הסבירות שאני אחפש את זה בגוגל היא גבוה על פני כל מדיה אחרת.

5. לידים איכותיים יותר – מכיוון ששיטת הפרסום בגוגל עובדת בצורה כזו שהלקוחות הפוטנציאליים מחפשים אותכם, מבחינה הגיונית גם, הסבירות שיהיה מדובר בלקוח חם יותר גבוה בהרבה מפלטפורמות אחרות.

6. אופציות תרגוט מעולות, גוגל יודעת עליכם הכל, בגלל שהיא יודעת כל כך הרבה – אופציות התרגוט שלנו המפרסמים הם בלתי נגמרות, ניתן להגיע לכל אחד ולגעת בכל קהל יעד.

7. מערכת אינטואיטיבית – מערכת הפרסום של גוגל היא מאד אינטואיטיבית, כלומר, ניתן להבין וליצור קמפיין ראשוני גם עם מעט מאד ניסיון, נכון שבשביל להשיג תוצאות טובות כמובן צריכים להתמקצע, אבל גוגל בהחלט מספקת מערכת ידידותית למשתמש ומאפשרת למידה תוך כדי תנועה. 

בהצלחה לכולם 🙂

אהבתם? שתפו!

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

מומלצים עבורך

דילוג לתוכן