קידום בפייסבוק - לבד או עם סוכנות פרסום דיגיטלי? | Ymedia שיווק דיגיטלי

קידום בפייסבוק - לבד או עם סוכנות פרסום דיגיטלי?

בעלי עסקים רבים מעוניינים לקדם ולפתח את העסק שלהם באמצעות קידום בפייסבוק. חלקם בוחר לנסות לפרסם באופן עצמאי, וכך לכאורה לצמצם בהוצאות השיווק של העסק. השאלה שעולה בסופו של יום היא האם זה משתלם, או שבטווח הקצר ובפרט בטווח הארוך – יותר משתלם לשלם לסוכנות מקצועית שתעשה זאת?

סוכנות פרסום דיגיטלי או קידום בפייסבוק עצמאית?

כשמנסים לפרסם לבד

לפרסם פוסטים בעמוד העסקי וליצור קמפיין ממומן הן לא פעולות מסובכות ברמה הטכנית גרידא. ניתן לומר בפה מלא שכל אחד יכול לעשות זאת בצורה בסיסית. הסוגיה היא בדיוק זאת – שזה תמיד יישאר ברמה הבסיסית, ולא מעבר לכך. ניהול דף עסקי וקידום בפייסבוק מצריכים התעסקות מתמדת למען ניתוח ושיפור תוצאות ומחייבים גם יכולת אנליטית, יכולת קריאייטיבית, וכמובן – ידע וניסיון מקצועי. מי שאינו עוסק בתחום ברמה יום-יומית, לא מסוגל לעשות זאת בהצלחה.

עבודה עם סוכנות

לסוכנות פרסום דיגיטלי יש את כל מה שצריך בשביל לקדם את העסק בצורה מוצלחת. לרשותה עומדים שורה של אנשי מקצוע – מעצבים, מנהלי קמפיינים, קופירייטרים, מקדמים – ועוד, ופרסום דיגיטלי הוא הלחם והחמאה שלה. היא לא רק יודעת להקים קמפיין, היא יודעת גם לתכנן לו אסטרטגיה מוקדמת, לאתר קהלים מתאימים, לרתום את פונקציות הפרסום המתקדמות ביותר, לעצב מודעות קריאייטיביות, לבנות דפי נחיתה ממירים, ובסופו של יום – להביא לידים, תוצאות ומכירות בשטח.

עניין של התמקצעות

לכל אדם יש את המקצוע שלו. סוכנות פרסום דיגיטלי טובה במה שהיא עושה, כמו שכל בעל עסק מבין בתחומו, בין אם מדובר ברפואה, משפטים, מכירות, מסעדנות, הייטק, קוסמטיקה, אופנה, צילום – וכו'. כמו שכנראה שהסוכנות לא מבינה לעומק בתחום המשפט, כך סביר להניח שעורך דין לא מבין לעומק בתחום הפרסום. הדרך הטובה ביותר לפעול היא לאפשר לכל איש מקצוע לעסוק במקצוע שלו.

שווה את העלות

פגשנו אינספור בעלי עסקים שעסקו עד לאותה נקודה בפרסום בכוחות עצמם – לחצו על Boost Post וקיוו לנס. לרוב מה שיצא להם מכך זה תקציב פרסום מבוזבז, כי לא היו להם הידע והכלים לפרסם כהלכה, ופרסום מוצלח הוא דבר לא פשוט להשגה. פייסבוק משכו אותם להשקיע כסף קל, והם חשבו שהם אכן מסוגלים לעשות זאת בעצמם. בשורה התחתונה, אם תמצאו סוכנות פרסום מעולה – היא תהיה שווה את העלות שלה, ואף תחזיר אותה פי כמה. רק באמצעותה תוכלו לקדם את העסק שלכם בעולם הדיגיטלי ולהצליח לגייס לקוחות ולהגדיל הכנסות.  

שתפו אם אהבתם

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
דילוג לתוכן