קידום בפייסבוק – לבד או עם סוכנות פרסום דיגיטלי?

בעלי עסקים רבים מעוניינים לקדם ולפתח את העסק שלהם באמצעות קידום בפייסבוק. חלקם בוחר לנסות לפרסם באופן עצמאי, וכך לכאורה לצמצם בהוצאות השיווק של העסק. השאלה שעולה בסופו של יום היא האם זה משתלם, או שבטווח הקצר ובפרט בטווח הארוך – יותר משתלם לשלם לסוכנות מקצועית שתעשה זאת?

תוכן עניינים

כשמנסים לפרסם לבד

לפרסם פוסטים בעמוד העסקי וליצור קמפיין ממומן בפיסבוק הן לא פעולות מסובכות ברמה הטכנית גרידא. ניתן לומר בפה מלא שכל אחד יכול לעשות זאת בצורה בסיסית. הסוגיה היא בדיוק זאת – שזה תמיד יישאר ברמה הבסיסית, ולא מעבר לכך. ניהול דף עסקי וקידום בפייסבוק מצריכים התעסקות מתמדת למען ניתוח ושיפור תוצאות ומחייבים גם יכולת אנליטית, יכולת קריאייטיבית, וכמובן – ידע וניסיון מקצועי. מי שאינו עוסק בתחום ברמה יום-יומית, לא מסוגל לעשות זאת בהצלחה.

עבודה עם סוכנות פרסום דיגיטלי

לסוכנות פרסום דיגיטלי יש את כל מה שצריך בשביל לקדם את העסק בצורה מוצלחת. לרשותה עומדים שורה של אנשי מקצוע – מעצבים, מנהלי קמפיינים, קופירייטרים, מקדמים – ועוד, ופרסום דיגיטלי הוא הלחם והחמאה שלה. היא לא רק יודעת להקים קמפיין, היא יודעת גם לתכנן לו אסטרטגיה מוקדמת, לאתר קהלים מתאימים, לרתום את פונקציות הפרסום המתקדמות ביותר, לעצב מודעות קריאייטיביות, לבנות דפי נחיתה ממירים, ובסופו של יום – להביא לידים, תוצאות ומכירות בשטח.

עניין של התמקצעות

לכל אדם יש את המקצוע שלו. חברת לידים טובה במה שהיא עושה, כמו שכל בעל עסק מבין בתחומו, בין אם מדובר ברפואה, משפטים, מכירות, מסעדנות, הייטק, קוסמטיקה, אופנה, צילום – וכו'. כמו שכנראה שהסוכנות לא מבינה לעומק בתחום המשפט, כך סביר להניח שעורך דין לא מבין לעומק בתחום הפרסום. הדרך הטובה ביותר לפעול היא לאפשר לכל איש מקצוע לעסוק במקצוע שלו.

שווה את העלות

פגשנו אינספור בעלי עסקים שעסקו עד לאותה נקודה בפרסום בכוחות עצמם – לחצו על Boost Post וקיוו לנס. לרוב מה שיצא להם מכך זה תקציב פרסום מבוזבז, כי לא היו להם הידע והכלים לפרסם כהלכה, ופרסום מוצלח הוא דבר לא פשוט להשגה. פייסבוק משכו אותם להשקיע כסף קל, והם חשבו שהם אכן מסוגלים לעשות זאת בעצמם. בשורה התחתונה, אם תמצאו סוכנות פרסום מעולה – היא תהיה שווה את העלות שלה, ואף תחזיר אותה פי כמה. רק באמצעותה תוכלו לקדם את העסק שלכם בעולם הדיגיטלי ולהצליח לגייס לקוחות ולהגדיל הכנסות.  

Ymedia חברת לידים

יופה מדיה בע"מ הינה חברת לידים וותיקה ומנוסה בעלת רקורד עשיר בתחום מכירת לידים, עד היום סופקו מיליוני לידים ע"י החברה באמצעות ערוצי שיווק שונים ומגוונים בתחומים תחרותיים. כיום, החברה מנהלת תקציבי מדיה בגובה עשרות מיליוני ש"ח בשנה.

המומחיות שלנו

תחום הפיננסים זה התחום שאנו הכי חזקים בו, בהתחייבות: ביטוח, הלווואות, אשראי, משכנתאות, פנסיוני, ניהול השקעות ועוד.

יצירת קשר

שניה לפני שהלכת!

רצינו להציע לך חבילת לידים במחיר מיוחד,

לקבלת פרטים מלאו את הטופס:

להזמנת חבילת לידים מלאו פרטים:

דברו איתנו

לשיחת ייעוץ מהירה מלאו פרטים או התקשרו:
073-3742226