קידום אורגני | איך הוא יכול לעזור לעסק שלכם? | Ymedia בלוג שיווק דיגיטלי

מהו קידום אתרים אורגני ואיך הוא יכול לעזור  לעסק שלכם

נכתב ע"י שי יופה
נכתב ע"י שי יופה

שיווק עסקים ב-2021

העידן הטכנולוגי המודרני שאנו חיים בו, נותן את אותותיו בכל רבדי החיים. אם בעבר שיווק עסקים היה מתבצע במודעות בעיתונים או מפה לאוזן, הרי שכיום הפלטפורמה החזקה והרלוונטית ביותר עבור שיווק עסקים גובלת בשימוש באינטרנט. כמעט לכל בית עסק כיום יש אתר אינטרנט ברשת. מיליוני אנשים גולשים ברשת האינטרנט באופן יומיומי ולכן, הפוטנציאל הגלום בחשיפה של עסק על אתר אינטרנט הינו משמעותי מאוד. אולם, על מנת לחשוף עסק ברמה הגבוהה ביותר לכמות גולשים משמעותית, לא די באתר אינטרנט לעסק בלבד. יש צורך לדאוג לקידום ראוי של האתר במנועי החיפוש, על מנת שהוא אכן ייחשף לקהל לקוחות פוטנציאלי. כיום ישנן שתי שיטות קידום מרכזיות לאתרי אינטרנט: קידום אתרים ממומן וקידום אתרים אורגני.

קידום אתרים אורגני

מהו קידום אורגני

ידוע לכל, שגולשים אשר מחפשים אחר מידע, שירותים או מוצרים, פונים בשלב הראשון למנועי החיפוש ברשת, ובד"כ לגדול מכולם – גוגל, מנוע החיפוש של גוגל מציג בפני הגולשים תוצאות חיפוש ממומנות ותוצאות חיפוש אורגניות (מלשון טבעי), תוצאות החיפוש הממומנות יופיעו תמיד לפני התוצאות האורגניות, הופעתם בד"כ מעידה על רמת התחרות בתחום אותו חיפשתם, מיד מתחתיהם יופיעו תוצאות החיפוש האורגניות.

הסרטון הבא יעשה לכם סדר:

קידום אתרים אורגני משמעותו: קידום האתר באופן אשר ממזג אותו בצורה טבעית בתוצאות החיפוש האורגניות. ככל שהשילוב של האתר בנוף האינטרנטי הינו שילוב נכון יותר, כך הדירוג של האתר במנועי החיפוש, יהיה דירוג גבוה יותר ויתמקם גבוה יותר בתוצאות החיפוש, מיקום גבוה של אתר בתוצאות החיפוש האורגניות  יכול להוות משפך שיווקי משמעותי ביצירת מתעניינים חדשים לעסק, רוב מוחלט של האוכלוסיה יקליקו דווקא על תוצאות חיפוש אורגניות ולא ממומנות, בעיקר משום שהם משדרות יותר אמינות ומשרות ביטחון אצל הגולש הממוצע.

רשימת המטלות הנדרשות לקידום אורגני היא ארוכה, אך אם נצביע על החשובות והבסיסיות שבינהם:

קידום אורגני נכון

ולסיכום...

חשוב מאוד לזכור שלכל עסק יש עסקים מתחרים הפועלים באותו התחום שבו העסק פועל ומטבע הדברים, ישנם לא מעט אתרי אינטרנט של עסקים המספקים שירותים או מוצרים דומים. על מנת שלקוח פוטנציאלי יבחר להיכנס דווקא לאתר העסק שלך ולשירותיו, הרי שעל האתר של העסק שלך להופיע קודם לאתר של העסק המתחרה במנועי החיפוש. קידום אורגני איכותי, יעלה את האתר שלך בין התוצאות הראשונות בעת חיפוש באמצעות מילות חיפוש ספציפיות, אשר הגולש מקליד במנוע החיפוש.

אהבתם? שתפו!

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

מומלצים עבורך

Menu

דברו איתנו

לשיחת ייעוץ מהירה מלאו פרטים או התקשרו:
073-3742226

דילוג לתוכן