למי מתאים קורס פייסבוק אינטרנטי?

קורס פייסבוק אינטרנטי מאפשר לימוד עצמאי וחופשי בשעות הפנאי, ללא מגבלות וללא מחויבות מיוחדת. הוא מתאים למספר קהלים שונים – עצמאיים ובעלי עסקים, לאנשים וסטודנטים שמעוניינים להתחיל לעבוד בסוכנות פרסום דיגיטלי ולמי שכבר עוסקים בתחום ומעוניינים לרכוש ידע מועיל נוסף ולהרחיב את סל הכלים והשירותים שלהם.  

תוכן עניינים

עצמאיים ובעלי עסקים

קורס פייסבוק מתאים בראש ובראשונה לכל מי שמוגדר כעוסק פטור, עסוק מורשה או בעל חברה בע"מ, ומעוניין לקדם את העסק שלו באחת מהפלטפורמות הדיגיטליות והחברתיות הגדולות והמובילות בעולם. באופן כללי, ניתן לעשות זאת על ידי סוכנות פרסום דיגיטלי – או לבחור לעשות זאת באופן עצמאי. מה שכן, בהחלט לא מומלץ לגשת למלאכה בלי לרכוש ידע משמעותי. מערכת הפרסום של פייסבוק היא מתקדמת ומלאה בפונקציות שכדאי ללמוד. קורס פייסבוק ילמד את בעל העסק כיצד לשווק בצורה נכונה, ממוקדת ומדויקת על מנת לגייס לקוחות חדשים.

לעבוד בסוכנות פרסום דיגיטלי

תחום השיווק הדיגיטאלי נמצא כיום בשיאו, ופייסבוק מהווה את אחד מהמרכזים העיקריים שלו, ביחד עם אינסטגרם, גוגל, טוויטר, לינקדאין, יו-טיוב, אאוטבריין וטאבולה. למעשה, מעטות הן סוכנויות הפרסום שלא עוסקות בקידום בפייסבוק. אנשים שמעוניינים להתחיל ללמוד את רזי התחום ולעסוק בקידום ממומן בעצמם, ירוויחו וישכילו רבות מקורס פייסבוק מקצועי ומפורט. יהיה להם קל יותר למצוא עבודה ראשונה בתחום כשכבר יש בידם ידע משמעותי, אותו הם יוכלו להמשיך לפתח במרוצת העבודה עצמה בסוכנות או במשרד.

להרחיב את סל השירותים

מעצבים גראפיים, קופירייטרים, כותבי תכנים, בוני ומקדמי אתרים ומנהלי סושיאל, שכבר יש להם ידע בפרסום דיגיטלי ועוסקים בתחום בפועל, ומעוניינים להרחיב את סל הידע והשירותים שלהם כשכירים וכעצמאים – יכולים גם הם לרכוש קורס פייסבוק אינטרנטי ולהתחיל להתמקצע בפלטפורמה שיווקית נוספת. יש קשר הדוק בין הפלטפורמות השונות, ובכל מקרה תמיד טוב ומועיל לרכוש יכולות נוספות. כשלעובד שכיר יש מגוון של יכולות, הוא יכול להתקדם בעבודה ולהרוויח שכר גבוה יותר. פרילאנסר או מפרסם עצמאי יכול ללמוד להעניק שירות נוסף, וכך להשיג לקוחות חדשים – ואף לקוחות גדולים יותר – ולהגדיל את ההכנסה שלו. תמיד טוב לגוון את הידע ואת היכולות.

סטודנטים לשיווק

סטודנטים לשיווק שמעוניינים לעבוד בעתיד בתחום השיווק הדיגיטלי בהחלט יעשו בחוכמה אם ירכשו ניסיון וידע פרקטי כבר במהלך התואר, שיחמיאו ללימודים התיאורטיים שהם משלימים במקביל. כשהם יגיעו לחפש עבודה בעתיד בסוכנות או במשרד בתחום, הם יוכלו להציג ידע רחב יותר, לרבות יכולת פרקטית ממשית, וכך להגדיל את הסיכויים שלהם למצוא משרה טובה בזריזות. אותו הדבר רלוונטי גם לסטודנטים שבדיוק נמצאים במהלך לימודי קופירייטינג ומעוניינים לעסוק בעתיד בניהול קמפיינים, ניהול סושיאל וניהול מדיה חברתית.  

Ymedia חברת לידים

יופה מדיה בע"מ הינה חברת לידים וותיקה ומנוסה בעלת רקורד עשיר בתחום מכירת לידים, עד היום סופקו מיליוני לידים ע"י החברה באמצעות ערוצי שיווק שונים ומגוונים בתחומים תחרותיים. כיום, החברה מנהלת תקציבי מדיה בגובה עשרות מיליוני ש"ח בשנה.

המומחיות שלנו

תחום הפיננסים זה התחום שאנו הכי חזקים בו, בהתחייבות: ביטוח, הלווואות, אשראי, משכנתאות, פנסיוני, ניהול השקעות ועוד.

יצירת קשר

שניה לפני שהלכת!

רצינו להציע לך חבילת לידים במחיר מיוחד,

לקבלת פרטים מלאו את הטופס:

להזמנת חבילת לידים מלאו פרטים:

דברו איתנו

לשיחת ייעוץ מהירה מלאו פרטים או התקשרו:
073-3742226